Jak dokonać przemyślanych zmian w garderobie wraz z nadejściem nowej pory roku?

„Kobieta zmienną jest” – to powiedzenie ma w sobie wiele prawdy i chodzi tu tylko o zmienność  charakteru, upodobań czy zmianę zdania ale także, a może przede wszystkim o zmiany jakich kobiety chętnie dokonują w swoich szafach.

Nowa pora roku i zmiany w garderobie

Wraz ze zbliżającą się nową porą roku, panie rozpoczynają wędrówkę po galeriach handlowych, małych butikach, odwiedzają niemal każdy sklep z ubraniami , aby znaleźć dla siebie nowy cieplutki sweterek na zimę czy zwiewną letnią sukienkę. Niektóre części garderoby pozostaną jednak niewymienne. Za przykład mogą posłużyć damskie koszule, a więc klasyk w damskich stylizacjach. Oczywiście warunek jest jeden ale za to bezwzględny, takiego samego sweterka czy sukienki nie może mieć koleżanka, bo wtedy nowy ciuch traci całkowicie swój urok.  Każda pani lubi się wyróżniać, dlatego jest gotowa na wielogodzinne wycieczki po sklepach z ubraniami, zarówno tych znajdujących się w centrum jak i położonych na końcu miasta, w poszukiwaniu żakietu o niepowtarzalnym kroju czy bluzki w oryginalne wzory.

A jak to wygląda u facetów?

U panów rzecz ma się zupełnie inaczej. Żaden chyba mężczyzna ,nie zwróci najmniejszej uwagi na to, że jego kolega z pracy ma taką samą marynarkę lub podobne dżinsy. Nie można jednak powiedzieć, że panowie nie interesują się modą lub się na niej nie znają, wręcz przeciwnie ,na ulicach widać wielu dobrze i modnie ubranych mężczyzn. Panowie lubią się dobrze ubrać lecz zakupom ubrań nie poświęcają zbyt dużo czasu, bo według nich to strata czasu. Kobieta zanim kupi upatrzoną wcześniej wzorzystą sukienkę , będzie odwiedzać sklep przez trzy dni z rzędu, czasem przyprowadzi ze sobą siostrę lub przyjaciółkę, która ma jej pomóc się zdecydować, po czym na ogół kupi nie sukienkę tylko spódnicę i nie wzorzystą a w jednym kolorze.